Kategorie
Uncategorized

Noworoczne plany

i sylwestrowe podsumowanie 2019 roku!

I tak to bywa…że to co dobre pędzi niczym Pendolino. Rok 2019 już za nami…to był dla nas pracowity i owocny czas. W miarę jego upływu powiększyło się grono naszych Klientów, a my z każdym projektem umacnialiśmy się w przekonaniu, że warto podejmować nowe wyzwania!
Konkrety? 100% skuteczności w pozyskiwaniu funduszy unijnych to jeden z naszych ważniejszych sukcesów. Pomogliśmy też niejednemu obcokrajowcy w skomplikowanej procedurze legalizacji swego pobytu i pracy na terytorium RP. Uwierzcie, przepisy czasem są zawiłe, a urzędnicy mają gorsze dni 😉 więc temat wymagał naszej konsekwencji oraz wiedzy.
I tak! Wciąż będziemy trzymać się, przekonania, że warto rozmawiać o Waszych pomysłach, że mamy dla Was czas, przy kawie, bez pośpiechu i bez wstępnych opłat 😉 To co usłyszeliśmy w minionym roku od Was to miłe słowa 😊Aktywator Biznesu stał się przez te minione miesiące miejscem, które odwiedziło sporo młodych przyszłych przedsiębiorców, jak i tych co już prowadzą swój biznes i konkretnie wiedzą czego chcą. Odbyło się wiele spotkań w szerszym gronie, podczas których „odczarowywaliśmy dotacje,” bo temat nie należy do najłatwiejszych. Odpowiadaliśmy na pytania „jak i o co” możecie się ubiegać. Odwiedziliśmy też okoliczne sołectwa z tematem „Czyste powietrze” oraz dotacji dla rolników.
W tym roku przyspieszamy jeszcze bardziej! Co proponujemy w najbliższym czasie?
Ruszamy z dwoma nowymi usługami:
– legalizacja pracy i pobytu pracowników obcokrajowców – oferta dla firm
– autorski  „Projekt Uczeń”.
Nasze specjalistki od legalizacji końcem zeszłego roku odbyły jakże ważne szkolenie w powyższej tematyce stąd zapraszamy na konsultacje szczególnie firmy chcące zatrudnić obcokrajowców, lub posiadające już takich pracowników. 
Zaczynamy również wielce wyczekiwany nasz autorski „Projekt Uczeń” związany z rekrutacją uczniów z zagranicy do polskich szkół. Dlaczego jest tak inny od tych, oferowanych dotychczas na rynku? Niedługo przekonacie się co nas na tym polu wyróżnia…
Wszystko to z myślą o Was i Waszych oczekiwaniach zebranych z poprzedniego roku. A to tylko część tego co planujemy na te kolejne 12 miesięcy 😉