Чому саме навчання в Польщі?

НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ

Закінчення школи, екзамени,початок рекрутації в вищі та середні учбові заклади, вибір напрямку навчання, вибір учбового закладу і т.п – мільон питань падає на голови батьків і дітей. В наш час молодь дуже зацікавлена в отриманні освіти за кордоном. Це й не дивно, адже з європейським дипломом шансів влаштуватися на бажану роботу набагато більше і в Україні, і в Росії, і в будь-якій країні ЄС. Варто зауважити, що самі поляки намагаються здобути вищу освіту за межами рідної держави. В результаті в місцевих навчальних закладах виходить істотний недобір студентів, а це не тільки фінанси, а й статус. У зв’язку з цим польський уряд затвердив закон, що дозволяє легко отримати безкоштовне навчання в Польщі для українців, а також громадян інших держав. На даний момент кількість студентів, які приїхали з країн пострадянського простору та інших країн світу, збільшилася в  рази і це не межа освітнього співробітництва. Залучення іноземних абітурієнтів навіть заохочується в Польщі, в тому числі забезпечуюється не тільки простота поступлення, відносно недороге навчання і проживання , а й можливість вчитися безкоштовно.

Безкоштовне навчання в Польщі для іноземців

Звернемо увагу, що власники Карти Поляка мають можливість безкоштовного навчання, соціальної допомоги і стипендії в державних учбових закладах.  Тобто, Ваші права аналогічні правам польського студента. В такому випадку, зарахування в «ряди» студентів відбувається на загальній конкурсній основі. І навіть якщо Ви будете вчитися на платній формі, то зможете отримати знижку в розмірі 40%. Якщо ж Вам не так пощастило, і Карти Поляка у Вас немає, то Ви можете брати участь у спеціальних стипендіальних програмах, або ж поборотися за різноманітні гранти. В польських університетах є свої індивідуальні системи знижок і програм, які розраховані на іноземного студента. Тому навіть без «загадкової» карти можна вчитися абсолютно безкоштовно! Безкоштовна освіта в Польщі – це унікальна можливість отримати європейський диплом і престижну професію. Які шляхи отримання безкоштовного навчання мають іноземні громадяни:

  • Безкоштовне навчання з Картою Поляка

Поступлення можливе для іноземців  усього світу з польським корінням, які це підтвердили і отримали Карту Поляка

  • Безкоштовне навчання в Польщі , якщо маєш Карту Побиту Сталего (ПМЖ)

Оформлення ПМЖ в Польщі дає можливість поступлення до державних ВУЗів на бескоштовне навчання на рівні громадян Польщі.

  • Безкоштовне навчання в ВУЗах Польщі БЕЗ Карти Поляка

Якщо маєш високий середній бал атестату і ЗНО, рівень польської мови не нижче В2-

можеш поступати в державні ВУЗи на конкурсній основі. Приймати участь можуть всі бажаючі після закінчення 11 класів або студенти інших ВУЗів.

  • Безкоштовне навчання в ТЕХНІКУМАХ Польщі по закінченню 9-10 класу

В більшості, навчання в технікумах Польщі безкоштовне. Сплачується тільки річне опекунство (одноразова сплата), проживання і харчування в гуртожитку, страхування. Навчання триває 4-5 років.

  • Безкоштовне навчання в державних ВУЗах Польщі  після отримання мовного сертифіката рівня С1, який видається Державною комісією по сертифікації і володінню польською мовою як іноземною

Тест складається 2-3 рази на рік. Платний, попередня реєстрація обов’язкова.

Всі студенти, які приїздять на навчання до Польщі, мають спрощенний порядок подання документів на легалізацію перебування в Польщі і доступ до ринку праці .

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ

Зупинивши  свою увагу на Польщі, розглянемо які  ми маємо переваги: 

  • Вартість навчання вПольщінабагатонижче,ніжпринавчаннівіншихєвропейськихкраїнах;

       –      Вища освіта в Польщі дешевше, ніж в столичних ВНЗ України. Це робить навчання в    Польщі максимально доступним для всіх;

       –       Схожість мови ( з українською, білоруською, російською);

       –       Менталітет , який допомає швидкій соціальній адаптації;

       –       Отримання диплома який визнається на всій теріторії ЄС;

       –       Високий рівень і гнучка система освіти;

       –       Відсутність корупції;

       –       Можливість отримання соціальної допомоги від  держави

       –       Швидка легалізація в країні

       –       Відносно недороге проживання в країні

       –       Можливість працювати під час навчання та ін.

Слід відмітити, що польські університети добре дбають про своїх студентів. Усі ВУЗи Польщі мають мультимедійні лекційні зали, комфортні та добре оснащені аудиторії, дослідницькі центри, які працюють лише на новітньому обладнанні. Крім того, для студентів працюють студмістечка, гуртожитки, спортивні комплекси, найрізноманітніші кружки та секції, а також ,студентські кафе з мінімальними цінами. Університети Польщі підтримують тісні зв’язки з ВУЗами інших країн, що дає змогу студентам подорожувати країнами світу по різноманітним програмам обміну. З огляду на численні переваги, Університети Польщі для  іноземців  є цікавим та перспективним вибором для здобування якісної освіти за кордоном. Поза залежністю, чи оберете ви державні вузи, чи приватні, рівень здобутих Вами знань буде високим та конкурентним в Європі.

РЕКРУТАЦІЯ В ПОЛЬЩІ – ПРОЄКТ «УЧЕНЬ»

Всі переваги і пропозиції навчання в Польщі дуже привабливі, від кількості варіантів іноді губишся. Скільки б ти не читав, питання залишаються . А, головне, ми завжди відповідально ставимось до планування майбутнього наших дітей, хвилювання , а іноді, острах завжди всіх супроводжують.

Не всі питання можна вирішити знаходячись в іншій країні, не завжди володієш мовою, не зовсім зрозумілі якісь деталі, незнайома система рекрутаціі, виїзд дитини за кордон та інше.

Звісно, що звертаємось за допомогою до спеціалістів. Їх знання – наш спокій.

Існуючі пропозиції на ринку рекрутаційних послуг різноманітні, але цікавлять ті які покривають найбільший спектр виникаючих питань.

Серед подібних пропозицій вирізняється ПРОЄКТ «УЧЕНЬ». Не треба зайвої реклами, -тільки факти і діловий  підхід до справи:

Для дітей і батьків в ПРОЄКТІ «УЧЕНЬ» пропонується три різних пакети обслуговування:

Золотий, Срібний і Бронзовий.

Послугами в цих пакетах закривається ДУЖЕ багато питань які виникають під час рекрутації в Польщі і пропонується:

            необмежена кількість консультацій

           аналіз шкіл та університетів з огляду на ваші інтереси

           підготовка документів для прийому на навчання до шкіл та університетів

            присяжні переклади необхідних документів: апостиль, атестат, додаток до атестату, інші  

            реєстрація кандидатів в електронній системі

            довідка про вступ до школи чи університету

           віза – підготовка форми заяви

          житло – шкільний інтернат, студентський гуртожиток чи приватна квартира

          реєстрація за місцем проживання: Прописка та PESEL

          допомога у відкритті банківського рахунку

          мобільний зв’язок – стартовий пакет

         міський проїздний квиток

         індивідуальна опіка над учнем або студентом протягом року

         особисте страхування від нещасного випадку – 1 рік

         легалізація перебування: підготовка заяви на візу або карту побиту

         підготовка заявок на зниження вартості навчання (для людей без карти поляка)

         Програма Еразмус (навчання у вибраній країні ЄС)

         безкоштовна участь у Молодіжній академії підприємництва: доступ до курсів та тренінгів.

І на що хочеться звернути увагу,  і чого немає в інших пропозиціях – ПРАКТИКИ СТУДЕНСЬКІ НА ЕКОНОМІЧНОМУ ФОРУМІ, ФОРУМІ РЕГІОНІВ, ФОРУМІ ПОЛЬЩА – УКРАЇНА, ЄВРОПЕЙСЬКОМУ КОНГРЕСІ САМОВРЯДУВАННЯ,УЧАСТЬ В ПРОГРАМІ «ЕРАЗМУС», ДОПОМОГА В ОТРИМАННІ СТИПЕНДІЇ, ЛЕГАЛІЗАЦІЯ.

Це означає, що наші діти отримають можливість навчатися, проходити стажування, працювати і жити в Європейський країні! Ми допоможимо їм створити своє майбутнє.

Udostępnij:

Więcej artykułów

ОСВІТА В ПОЛЬЩІ

Освіта в Польщі

Болонська система​ Ми вибираємо для своїх дітей, і разом з ними , навчання в Польщі. Що собою уявляє система освіти в Польщі? Республіка Польща підтримує

Przeczytaj więcej
Legalnie w Polsce

Legalnie, czyli jak?

Legalizacja pobytu w Polsce Jeżeli jesteś w Polsce gościnnie, zamierzasz tu zamieszkać i pracować, lub po prostu studiować, to na pewno zdajesz sobie sprawę z

Przeczytaj więcej

Napisz do nas